Sıkça Sorulan Sorular

Tasarruf modellerimizle neler alabilirsiniz?
Tasarruf modellerimizle ev, araba gibi tüm ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.
Ek maliyetler var mı?
YENİEVİM’de vade, faiz, kira yardımı maliyeti gibi ek maliyetler yoktur. Dilediğiniz gayrimenkule hiçbir fark ödemeden tamamen faizsiz sahip olabilirsiniz.
Gayrimenkulün tutar değişikliği var mı?
Modellerimizde tutar değişikliği yapabilirsiniz. Değişiklik durumunda çalışma bedeli farkı, peşinat farkı ve taksit farkını peşin ödeyerek yeni teslim tarihi belirleyebilirsiniz.
Kredi notu önemli midir? Kredi kullanılıyor mu?
Hayır, kredi notunuz önemli değildir. Faizsiz finansman modelimizle almak istediğiniz evin değeri ne ise sadece onu ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin neresinden isterseniz…
Gayrimenkulün borcunuzu belirlenen tarihten önce kapatabilir misiniz?
Evet. Gayrimenkulünüzü teslim alıp kalan borcunuzu vadesinden önce de kapatabilirsiniz.
Firmanızın kazancı nedir?
YENİEVİM, kişinin seçtiği tasarruf modeli ve ödeme planına göre gayrimenkulün değeri üzerinden belirli oranlarında finansman bedeli almaktadır.
YENİEVİM nasıl çalışır?
Faizsiz ve vade farksız ev, araba gibi ihtiyaçlarınıza kolayca sahip olabilirsiniz. Hem de hiç peşinat ödemeden! Peşinat ve gelir durumuna göre hazırlanan ödeme planlarıyla satın almak isteğiniz ev, araç, iş makinesi ve diğer isteklerine kolayca sahip olabilirsiniz.
Ev kendi adınıza mı olur?
Evet, sizin adınıza oluyor. Borcunuz bitene kadar satılamaz kaydı koyuyoruz.
Hangi ev? Hangi araba?
YENİEVİM’in çözümler dünyası size birçok model sunar. Kendi bütçenize ve ödeme gücünüze göre ve yine sizin belirlediğiniz bir sistemle dilediğiniz eve, arabaya sahip olabilirsiniz. Dahil olduğunuz tasarruf modelindeki koşulları dilerseniz değiştirebilirsiniz. Karar tümüyle sizin.