Turkish Arabic Chinese (Simplified) English German Spanish

HisseBul Twitter  

   

Zingat1

Adana / Çukurova / Huzurevleri Kira Fiyatları Trendi

   

Feng Shui İle Yatak Odası

Ayrıntılar

 Feng Shui Yatak Odası

  • Yatak odası renk seçiminde sade fakat sıcak tarzda renk seçimi yatak odası atmosferini ve yatak odası dekorasyonu konusunu etkileyecektir.
  • Japonların kullandığı ve bizde rahle olarak adlandırılabilecek olan baş dinlendirme için tahta zeminler bulundurun, bu Feng Shui huzuruna erişmenizi sağlayacaktır. 
  • Yatak odanızda atmosferi ağırlaştıracak resim ve tablolar kullanmaktan kaçının ve Feng Shui Yatak Odası esaslarına göre yatak odasına ayna asmamanız yararınıza olacaktır.
  • Yatak odasında uyku pozisyonunda ayaklarımız kapıya doğru olmamalı ve kullandığımız yorganlar geometrik şekiller içermemelidir. Geometrik şekiller odadaki negatif enerjiyi daha çok yayacaktır ve böylece uyku sırasında rahatsız olabileceğizdir.
  • Yatak odasında yatağımızın bulunduğu alan üzerinde kiriş ayrılığı temsil ettiği için bulunmamalı ve diğer alanlarda da bu kural ygulanmalıdır. Ayrılığı ve negatif enerjiyi temsil eden bu alanlar çeşitli paravanlarla kamufle edilmelidir.
  • Evli olan çiftler için Feng Shui Yatak Odası esaslarına göre tek kişilik yatakların yan yana getirilerek kullanılması uygun değildir, ayrılığı sembolize eden bu davranış çiftlerde huzursuzluğa sebep olacaktır.
  • Yatak odasında Feng Shui Chi esaslarına göre elektromanyetik dalgaları yansıtan ve negatif enerjiyi artıran elektronik cihazlar bulundurulmamalıdır ve bunun yanında su içeren ögelere de yer verilmemelidir. Özellikle belirtmek gerekirse yatak odalarında akvaryumlardan kaçınmak gerekir…

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

   

YeniEvim Twitter  

   
   
   
feed-image Besleme
Telif Hakkı © 2017 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla!, GNU Genel Kamu Lisansı altında dağıtılan özgür bir yazılımdır.
© ALLROUNDER

Skype Me(tm)!

   
Alembilsin.Com
Yenievim Araç Çubuğu
Facebook'ta Buluşalım
Twitter'da Takip Edin